Bilet na Kiribati dla Marii Czubaszek

W dniu dzisiejszym podczas spotkania promującego nową książkę (wywiad – rzekę przeprowadzony z Marią Czubaszek) Artura Andrusa tarnowski KoLiber przekazał głównej bohaterce meetingu bilet lotniczy w jedną stronę na wyspy Kiribati.

W ciągu ostatnich dni bardzo głośne w przestrzeni publicznej stały się słowa Marii Czubaszek, która w telewizji TVN w programie „Uwaga” przyznała, że w swoim życiu dokonała dwóch aborcji. Co ciekawe dodała, że „dzięki zabiegowi czuje się cudownie”, a po jej ostatnim wywiadzie w Radiu ZET u Pani redaktor, Moniki Olejnik można skonkludować, że jej poglądy n/t życia człowieka są wręcz eugeniczne.

Jako, że w dniach 16-18 lutego w Tarnowie organizowany jest festiwal kabaretowy PAKAdemia podczas którego przewodniczącą jury jest Pani Maria Czubaszek nadarzyła się okazja, aby w ramach protestu wobec postawy satyryczki przekazać jej bilet lotniczy w jedną stronę na wyspy Kiribati (leżące na Pacyfiku). Pani Maria Czubaszek na zakończenie spotkania z uśmiechem przyjęła prezent od Piotra Gładysza.