"October Baby"

Stowarzyszenie KoLiber ma przyjemność zaprosić Państwa na pokazy filmu „October Baby”, które odbędą się w dniach od 15.01 do 19.01.2013 r. w Tarnowie.

Harmonogram projekcji:

15.01.2013, godz. 16.30 -Oratorium Kościoła pw. Św. Filipa Neri (Kościół Filipinów) , ul. Piłsudskiego 9

16.01.2013, godz. 16.30 – Oratorium Kościoła pw. Św. Filipa Neri (Kościół Filipinów) , ul. Piłsudskiego 9

17.01.2013, godz. 16.30 – Oratorium Kościoła pw. Św. Filipa Neri (Kościół Filipinów) , ul. Piłsudskiego 9

18.01.2013, godz. 16.30 – Oratorium Kościoła pw. Św. Filipa Neri (Kościół Filipinów) , ul. Piłsudskiego 9

19.01.2013, godz. 16:30 – Oratorium Kościoła pw. Św. Filipa Neri (Kościół Filipinów) , ul. Piłsudskiego 9

WSTĘP DARMOWY !

Informacje o filmie:

“Ten film uleczył kawałek mojej duszy” – tak opisywała swą reakcję na wchodzący w marcu na ekrany amerykańskich kin film „October Baby” Kelly Clinger, była wokalistka z chórków Britney Spears, która dokonała dwóch aborcji w swoim życiu, a obecnie jest obrończynią życia.

W ramach projektu “KoLiber dla życia” Stowarzyszenie KoLiber przygotowało harmonogram trasy filmu “October Baby”, który w miastach, w których był już wyświetlany, przyciągnął przed ekrany tysiące widzów. W połowie stycznie zawita on do Tarnowa.

Historia przedstawiona w filmie opowiada o przeżyciach Hannah, bohaterce filmu Johna i Andrew Erwina, szukającej swej biologicznej matki. Dziewczyna odkrywa, że urodziła się w trakcie aborcji. To doświadczenie wywiera wpływ na jej postawę wobec bliskich i otaczającego ją świata. Scenariusz filmu został zainspirowany historią Gianny Jessen, która przeżyła własną aborcję.

Ukończony w ubiegłym roku film, pokazywany wcześniej tylko lokalnie, zadebiutował w kinach USA 23 marca. Mimo, że rozpowszechniano go tylko w 390 kopiach, po pierwszym weekendzie znalazł się na 8. miejscu amerykańskiej listy najbardziej kasowych filmów. W sytuacji kiedy pierwszą dziesiątkę tej listy okupują najczęściej wysokonakładowe produkcje trafiające do kina w co najmniej ponad tysiącu kopii. Zajmujące pierwsze miejsce „Igrzyska śmierci” miały tych kopii ponad 4 tysiące. Jednocześnie „October baby” pod względem przychodów liczonych na jedną kopię zajęło trzecie miejsce.

TRAILER W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ: